Spinning Slot

Jak se Slots funguje?

Sloty jsou americká oblíbené kasinové hry a jeden z nejuznávanějších symbolů hazardu. Přesto většina lidí ví jen velmi málo o nich. Bližší pohled na těchto strojích odhaluje typy slots, jak fungují a jak jsou vytvořeny.

Druhy Slots

Existují dva základní typy hracích automatů v dnešním kasinu: mechanické kotoučové a video hrací automaty. Mechanické kotoučové stroje mají skutečné fyzické kotouče, které točit, když začne hrát, zatímco video automaty mají virtuální kotouče, které jsou zobrazeny na monitoru. V rámci těchto dvou kategorií hracích jsou další typy strojů, včetně progresivních hracích automatů, v nichž nejvyšší výhra ocenění neustále roste, jak více hráči hrají stroj, stejně jako stroje, které nabízejí interaktivní bonusové hry, když se objeví některé symboly na výherní linii. Bez ohledu na to, jaký typ stroje hrajete, většina hrací automaty pracují skoro stejným způsobem.

Pochopení Slots

Abychom pochopili, jak automat funguje, je důležité pochopit generátor náhodných čísel (RNG), přičemž malý počítač, který určuje, kde se válce zastaví v průběhu každého hracího automatu hry. Ještě předtím, než hráč se blíží automat, RNG je jízda na kole přes milióny číselných kombinací. Každé číslo v každé kombinaci odpovídá různé symboly na válcích automatu. Několik čísla mohou odpovídat stejným symbolem, který se nazývá virtuální zastavení. Zde je pohled na to, co se stane, jakmile začne automat hra:

  • Hráč tlačí na tlačítko nebo zatáhne za páku pro spuštění přehrávání.
  • V tom okamžiku se RNG vybere číslo kombinace zdůraznila ve svém systému v danou chvíli, a každá cívka zastaví v poloze, která odpovídá tomuto číslu.
  • Pokud se čísla a doprovodná symboly na zápas výherní linii výherní kombinace, hra procesor upozorní hráče na vítězství.
  • Hra procesor současně vypočítává vyhraná částka na základě kurzem hry a vsazené částky, a je výhra vyplacena, nebo jsou přidávány k úvěrovému metr hráče.
  • S každou novou hru, tento proces se opakuje přesně stejným způsobem, nezávisle na události, které se staly před.

Koncept kasíno

Slot vývoj a výroba strojů je složitý proces zahrnující mnoho rozhodnutí, ze sázkových možností na navrhování kresby a motiv. Návrháři věnovat pozornost ke kulturním a technologických trendů, aby zajistily, že nové hry jsou zábavné a na špici. To trvá přibližně 12 až 18 měsíců vyrábět nový automat hru.

Jakmile hra je řemeslně, často se zkouší focus group kasina zákazníků. Potom je poslal do soukromé laboratoře k potvrzení, že funguje správně a splňuje různé regulační požadavky na stát.

Hrací automaty mají za sebou dlouhou cestu za posledních 100 let, a jejich vývoj bude pokračovat. Na dnešním kasíno, můžete najít hry, které umožňují lidem hrát spolu a sdílet bonusová kola, plus založené na serveru hry, které umožňují hráči vybrat z celé řady her na jednom stroji. Všude tam, kde nás technologie trvá, bude výherní hry jistě i nadále bude legrace.